Taitoluistelun%20EM,%20miesten%20lyhytohjelma esitysajankohdat
TV-ohjelmat
20.04
AVA
13:00 Olet mitä syöt
14:00 Unelma-asunto auringon alta
15:00 Unelma-asunto auringon alta
16:00 Unelma-asunto auringon alta
17:00 Unelma-asunto auringon alta
18:00 Sukuni salat
19:00 Kotoisa
20:00 Murhamysteeri merellä
21:00 Deepwater Horizon
23:00 Kolmiodraama
Eveo
15:00 Merimaili
16:00 Moottorimaailma
16:00 Moottorimaailma
17:00 Hole-in-One
17:00 Hole-in-One
18:00 Terveyssummit
18:00 Terveyssummit
19:00 Hetki Saaristossa
19:00 Fillaripäiväkirja
20:00 Fillaripäiväkirja
20:00 Hellapoliisi
21:00 Hellapoliisi
21:00 Terveyssummit
22:00 Terveyssummit
22:00 Harrikat minttiin
23:00 Astrologian tähdet
23:00 Astrologian tähdet
Frii
12:00 Kiinteistöhuutokauppa: Remontilla rahoiksi
12:00 Asunnon metsästäjät maailmalla
13:00 Miksi ihmeessä ostin tämän talon?
14:00 Valheellinen nettimaailma
15:00 Kova laki: Erikoisyksikkö
16:00 Kova laki: Erikoisyksikkö
17:00 Pientä säätöä
20:00 Unelmahäät
21:00 Nettisaalistajat satimeen
Hero
13:00 Uusi elämä etelässä
14:00 Toisenlaiset äidit
15:00 Toisenlaiset äidit
15:00 Farmi Suomi
17:00 Rikkaat ja rahattomat
18:00 Rikkaat ja rahattomat
19:00 Koti koiralle UK
20:00 Koti koiralle UK
21:00 NCIS Los Angeles
22:00 NCIS Los Angeles
Jim
12:00 Kanadan rajalla
13:00 Kanadan rajalla
13:00 Kanadan rajalla
14:00 Alaskan jäälentokenttä
15:00 Alaskan jäälentokenttä
16:00 Leijonan luola Suomi
17:00 Suomen huutokauppakeisari
18:00 Duudsonit tuli taloon
19:00 Duudsonit tuli taloon
20:00 Erikoisjoukot
21:00 Bodom
22:00 Burgerimiehet Aasiassa
Kutonen
12:00 Kantti koetuksella
13:00 Kantti koetuksella
13:00 Katujen kaaharit
14:00 Top Gear
16:00 Top Gear
17:00 Menneisyyden mysteerit
18:00 Pelastajat Helsinki
19:00 Pelastajat Helsinki
19:00 Latelan Laurin hurja remontti
Liv
11:00 Uusi elämä etelässä
12:00 Uusi elämä etelässä
13:00 Puutarhan pelastajat
14:00 Puutarhan pelastajat
15:00 Sinkkuillallinen
16:00 Sinkkuillallinen
17:00 Unelmien poikamies
18:00 Tulossa: Haluatko miljonääriksi?
19:00 Huvila & Huussi
20:00 Kuppilat kuntoon, Ville Haapasalo ja Pipsa Hurmerinta!
21:00 The Real Housewives Suomi
22:00 IS esittää: Sain sen videolle
22:00 Rikkaat ja rahattomat UK
23:00 Rikkaat ja rahattomat UK
MTV3
12:00 Ihanat siirtolapuutarhat
12:00 Suomen kaunein koti: Kesämökit
13:00 Koiralle koti
13:00 Timanttiliiga: Xiamen
16:00 Strongman Champions League: Iceman
17:00 Teknavi
17:00 Love
19:00 Seitsemän uutiset
19:00 Uutisextra
19:00 Tulosruutu
19:00 Sunnuntailounas
20:00 Suurmestari
21:00 Race Across The World Suomi
22:00 Kymmenen uutiset
22:00 Lotto ja Jokeri
22:00 Päivän sää
22:00 Tulosruutu
22:00 Ralliextra
22:00 Mechanic: Resurrection
National Geographic Channel
11:00 Lentoturmatutkinta
12:00 Lentoturmatutkinta
13:00 Sydneyn lentokentällä
14:00 Sydneyn lentokentällä
15:00 Sydneyn lentokentällä
16:00 Sydneyn lentokentällä
17:00 Sydneyn lentokentällä
18:00 Elämää äärirajoilla: Alaska
19:00 NG Wild: Eläinmaailman kuningattaret
20:00 Junamatkat ylhäältä päin
21:00 Mystiset muinaiskuolemat
22:00 Egyptin kadonneet aarteet
23:00 Kaltereiden takana
Nelonen
12:00 Farmi Suomi
14:00 Blondin kosto 2
16:00 Tulossa: Haluatko miljonääriksi?
16:00 Burgerimiehet Aasiassa
17:00 The Voice of Finland
19:00 Suuri seikkailu
20:00 Keno ja Synttärit
21:00 Haluatko miljonääriksi?
22:00 Top Gear Suomi: Karavaanarit-erikoisjakso
23:00 Erikoisjoukot
STAR Channel
12:00 Ensisilmäyksellä
12:00 Ensisilmäyksellä
13:00 Ensisilmäyksellä
13:00 Ensisilmäyksellä
14:00 Family Guy
14:00 Family Guy
15:00 Family Guy
15:00 Family Guy
16:00 Family Guy
16:00 Moderni perhe
17:00 Moderni perhe
17:00 Moderni perhe
18:00 How I Met Your Father
18:00 How I Met Your Father
19:00 Miehen puolikkaat
19:00 Miehen puolikkaat
20:00 Miehen puolikkaat
20:00 Miehen puolikkaat
21:00 Blondit luokkakokouksessa
22:00 Family Guy
23:00 Family Guy
23:00 Family Guy
Sub
12:00 Salatut elämät
13:00 Simpsonit
13:00 Simpsonit
14:00 Kolmiodraama
15:00 Stadi vs. Lande
16:00 Suurmestari UK
17:00 Penn & Teller: Naruta meitä
18:00 Sanansaattajat
19:00 Frendit
19:00 Frendit
20:00 Frendit
20:00 Frendit
21:00 Punainen vaara
23:00 Wallander: Veljekset
TLC
12:00 Rakastunut mammanpoikaan
13:00 90 päivää morsiamena: Ensitapaaminen
15:00 90 päivää morsiamena: Ensitapaaminen
17:00 Äiti bestiksenä
19:00 Love & Translation
20:00 Hengenvaarallisesti lihava
21:00 Curious Case Of Natalia Grace: Natalia Speaks
22:00 Tohtori Paise
23:00 Apua, mikä tauti!
TV5
12:00 Arktiset vedet
13:00 Arktiset vedet
13:00 Lainvalvojat
14:00 Komppania Ketonen & Gustafsberg
14:00 Lainvalvojat
Yle Teema & Fem
12:00 La Promesa - Salaisuuksien kartano
13:00 La Promesa - Salaisuuksien kartano
13:00 La Promesa - Salaisuuksien kartano
14:00 La Promesa - Salaisuuksien kartano
15:00 La Promesa - Salaisuuksien kartano
17:00 Enemmän elokuvasta: Pahan kosketus
17:00 Studio 65
17:00 Yle Nyheter TV-nytt
18:00 Pikku keksijät
18:00 Raksajengi
18:00 Idefix ja voittamattomat
18:00 Home Sweet Rome!
18:00 6 päivää zeniin
19:00 Yle Nyheter TV-nytt
19:00 Sportnytt
19:00 Livet - suomenruotsalaisia tarinoita
20:00 Mark Rothkon maailma
20:00 Word!
21:00 Shakaali
23:00 Tarinat jotka valvottavat minua öisin
23:00 Mustan laguunin hirviö
Yle TV1
12:00 Kaipuu maalle - kyläkoulusta koti
12:00 Tarinoita järviltä
12:00 Pisara
12:00 RSO Musiikkitalossa
13:00 Hyvissä käsissä
13:00 Efter Nio
14:00 Muisti: Metsäkaartilaiset
15:00 Ompelijatar
16:00 Novosti Yle
16:00 Yle Uutiset viittomakielellä
17:00 Yle Uutiset 17.00
17:00 Vapauden kutsu
18:00 Yle Uutiset 18.00
18:00 Urheiluruutu
18:00 Strömsö
18:00 Avara luonto: Planeettamme Maa III
19:00 McDonald & Dodds
20:00 Näin kirjaudut Yle Areenan sovellukseen älytelevisiolla
20:00 Yle Uutiset 20.30
20:00 Urheiluruutu
21:00 Kovan viikon ilta
21:00 Roy Grace
23:00 Timanttinen keikka
Yle TV2
12:00 Huippuvuoret yläilmoista
12:00 Perheonnea
13:00 Pasila
13:00 Pasila
14:00 Pirjo
14:00 I love muovi: Taisto - muovista ja rakkaudesta
14:00 I love muovi: Taisto - muovista ja rakkaudesta
14:00 Maamerkkien uusi elämä
15:00 Selkämeri: Villin saariston syke
16:00 Luontoretkellä
16:00 Yöjuna
18:00 Taivaan tulet
19:00 Sohvaperunat
19:00 Kummeli
20:00 Kummeli
20:00 Kummeli
21:00 Kummeli
21:00 Siskonpeti: Viinapäivä
21:00 Siskonpeti: Aviorikosduo
21:00 Tottumiskysymys
23:00 Danny