Salatut%20el%C3%A4m%C3%A4t esitysajankohdat
TV-ohjelmat
29.03
AVA
16:00 Huippuhotellien pyörteissä
16:00 Huippuhotellien pyörteissä
17:00 Men of West Hollywood
17:00 Men of West Hollywood
18:00 Samalla rahalla
18:00 Samalla rahalla
19:00 Unelma-asunto auringon alta
19:00 Unelma-asunto auringon alta
20:00 Sometähtien sinkkuelämää
20:00 Sometähtien sinkkuelämää
20:00 Sometähtien sinkkuelämää
20:00 Sometähtien sinkkuelämää
21:00 Frendit
21:00 Frendit
21:00 Frendit
21:00 Frendit
22:00 Frendit
22:00 Frendit
22:00 Frendit
22:00 Frendit
23:00 Frendit
23:00 Frendit
23:00 Frendit
23:00 Frendit
Frii
17:00 Kova laki: Erikoisyksikkö
17:00 Kova laki: Erikoisyksikkö
18:00 Unelmaremontit Kaliforniassa
18:00 Apua! Remonttini meni pieleen
18:00 Unelmaremontit Kaliforniassa
18:00 Apua! Remonttini meni pieleen
19:00 Pelastajat Helsinki
19:00 Pelastajat Helsinki
20:00 Pelastajat Helsinki
20:00 Pelastajat Helsinki
21:00 10 suomalaista huijaria
21:00 10 suomalaista huijaria
22:00 Kova laki: Erikoisyksikkö
22:00 Kova laki: Erikoisyksikkö
Hero
17:00 Rikkaat ja rahattomat UK
17:00 Rikkaat ja rahattomat UK
18:00 Rikkaat ja rahattomat UK
18:00 Rikkaat ja rahattomat UK
19:00 Paratiisihotelli Ruotsi
19:00 Paratiisihotelli Ruotsi
20:00 Blue Bloods
20:00 Blue Bloods
21:00 The Gentlemen
21:00 The Gentlemen
23:00 Amerikan rajavartijat
23:00 Amerikan rajavartijat
Jim
17:00 Rekkakuskit Suomi
17:00 Rekkakuskit Suomi
18:00 Suomen huutokauppakeisari
18:00 Suomen huutokauppakeisari
19:00 Suuri seikkailu
19:00 Suuri seikkailu
21:00 Beck: Mahtimies
21:00 Beck: Mahtimies
22:00 IS esittää: Sain sen videolle
22:00 IS esittää: Sain sen videolle
23:00 Daniel Ahola: Poliisia ja rosvoa
23:00 Duudsonit tuli taloon
23:00 Daniel Ahola: Poliisia ja rosvoa
23:00 Duudsonit tuli taloon
Kutonen
17:00 Holdenin autoveljekset
17:00 Holdenin autoveljekset
18:00 Menneisyyden salaisuudet
18:00 Menneisyyden salaisuudet
Liv
17:00 Brittien ökyimmät myyntikohteet
17:00 Brittien ökyimmät myyntikohteet
18:00 Brittien ökyimmät myyntikohteet
18:00 Brittien ökyimmät myyntikohteet
19:00 Huvila & Huussi
19:00 Huvila & Huussi
20:00 Koti koiralle
20:00 Keno ja Synttärit
20:00 Koti koiralle
20:00 Keno ja Synttärit
21:00 Farmi Suomi
21:00 Farmi Suomi
22:00 Himohamstraajat
22:00 Himohamstraajat
MTV3
17:00 Kauniit ja rohkeat
17:00 Emmerdale
17:00 Kauniit ja rohkeat
17:00 Emmerdale
18:00 Hockey Night Live
18:00 Hockey Night
18:00 Hockey Night Live
18:00 Hockey Night
19:00 Seitsemän uutiset ja sää
19:00 Hockey Night
19:00 Seitsemän uutiset ja sää
19:00 Hockey Night
20:00 Tulosruutu
20:00 Hockey Night
20:00 Tulosruutu
20:00 Hockey Night
21:00 Jarkko Tammisen maailma
21:00 Jarkko Tammisen maailma
22:00 Kymmenen uutiset
22:00 Päivän sää
22:00 Tulosruutu
22:00 Ralliextra
22:00 Kummisetä osa II
22:00 Kymmenen uutiset
22:00 Päivän sää
22:00 Tulosruutu
22:00 Ralliextra
22:00 Kummisetä osa II
National Geographic Channel
17:00 Jeesus ja kristinuskon synty
17:00 Jeesus ja kristinuskon synty
18:00 Apostolien salatut elämät
18:00 Apostolien salatut elämät
19:00 Lentoturmatutkinta
19:00 Lentoturmatutkinta
20:00 Rewind the '90s
20:00 Rewind the '90s
21:00 Toinen maailmansota ylhäältä päin -kooste
21:00 Toinen maailmansota ylhäältä päin -kooste
22:00 Huumeparonien kannoilla
22:00 Huumeparonien kannoilla
23:00 Meret ilman vettä
23:00 Meret ilman vettä
Nelonen
17:00 Koti koiralle
17:00 Koti koiralle
18:00 Farmi Suomi
18:00 Farmi Suomi
20:00 The Voice of Finland
20:00 The Voice of Finland
21:00 The Real Housewives Suomi
21:00 Keno ja Synttärit
21:00 The Real Housewives Suomi
21:00 Keno ja Synttärit
22:00 Huvila & Huussi
22:00 Huvila & Huussi
STAR Channel
17:00 Family Guy
17:00 Family Guy
17:00 Family Guy
17:00 Family Guy
18:00 Simpsonit
18:00 Simpsonit
18:00 Simpsonit
18:00 Simpsonit
19:00 Miehen puolikkaat
19:00 Miehen puolikkaat
19:00 Miehen puolikkaat
19:00 Miehen puolikkaat
20:00 Rillit huurussa
20:00 Rillit huurussa
20:00 Rillit huurussa
20:00 Rillit huurussa
21:00 Moderni perhe
21:00 Moderni perhe
21:00 Moderni perhe
21:00 Moderni perhe
22:00 Kyttäyskeikka
22:00 Kyttäyskeikka
Sub
17:00 Frendit
17:00 Frendit
17:00 Frendit
17:00 Frendit
18:00 Laittomien autojen takavarikoijat
18:00 Laittomien autojen takavarikoijat
19:00 Jay Lenon autotalli
19:00 Jay Lenon autotalli
20:00 Kotka 10
20:00 Kotka 10
21:00 Myrskyn ratsastajat
21:00 Myrskyn ratsastajat
23:00 Masterminds
23:00 Masterminds
TLC
18:00 Tohtori jalkapaise
18:00 Tohtori jalkapaise
19:00 Say Yes to the Dress
19:00 Say Yes to the Dress
21:00 Love & Translation
21:00 Love & Translation
22:00 Rakas ulkomailta
22:00 Rakas ulkomailta
23:00 Tohtori jalkapaise
23:00 Tohtori jalkapaise
TV5
17:00 Wallace & Gromit - Kanin kirous
17:00 Wallace & Gromit - Kanin kirous
19:00 Austin Powers ja kultamuna
Yle Areena
18:00 Uuden Tanssimusiikin Lista
18:00 Uuden Tanssimusiikin Lista
20:00 DJ Orion
20:00 DJ Orion
Yle Teema & Fem
17:00 Pääsiäismunia
17:00 Veljesten keittiössä
17:00 Yle Nyheter TV-nytt
17:00 Pääsiäismunia
17:00 Veljesten keittiössä
17:00 Yle Nyheter TV-nytt
18:00 BUU-klubben
18:00 Koiraperheet käytöskoulussa
18:00 BUU-klubben
18:00 Koiraperheet käytöskoulussa
19:00 Yksi kaupunki - yksi tarina
19:00 Yle Nyheter TV-nytt
19:00 Pianotunti
19:00 Strömsöstä poimittua
19:00 Yksi kaupunki - yksi tarina
19:00 Yle Nyheter TV-nytt
19:00 Pianotunti
19:00 Strömsöstä poimittua
20:00 Syyttäjä Imma Tataranni
20:00 Syyttäjä Imma Tataranni
21:00 Bohemian Rhapsody
21:00 Bohemian Rhapsody
23:00 Syyttäjä Imma Tataranni
23:00 Syyttäjä Imma Tataranni
Yle TV1
17:00 Yle Uutiset 17.00
17:00 Mahdoton tapaus
17:00 Matsi
17:00 Yle Uutiset 17.00
17:00 Mahdoton tapaus
17:00 Matsi
18:00 Yle Uutiset 18.00
18:00 Luontoretkellä
18:00 Hakekaa kätilö!
18:00 Yle Uutiset 18.00
18:00 Luontoretkellä
18:00 Hakekaa kätilö!
19:00 Estradilla: Samuli Edelmann kirkossa
19:00 Estradilla: Samuli Edelmann kirkossa
20:00 Yle Uutiset 20.30
20:00 Urheiluruutu
20:00 Tarinoita järviltä
20:00 Yle Uutiset 20.30
20:00 Urheiluruutu
20:00 Tarinoita järviltä
21:00 Itse asiassa kuultuna: Soile Isokoski
21:00 Hiljainen todistaja
21:00 Itse asiassa kuultuna: Soile Isokoski
21:00 Hiljainen todistaja
22:00 Beledweynen etsivä
22:00 Beledweynen etsivä
23:00 Beledweynen etsivä
23:00 Beledweynen etsivä
Yle TV2
17:00 Pikku Kakkonen
17:00 Pikku Kakkonen
18:00 SuomiLOVE
18:00 SuomiLOVE
19:00 Taivaan tulet
19:00 Mikaelin naiset: Johanna Iivanainen
19:00 Taivaan tulet
19:00 Mikaelin naiset: Johanna Iivanainen
20:00 Pohjoisen eläinlääkärit
20:00 Pohjoisen eläinlääkärit
20:00 Luontoretkellä Antarktiksella
20:00 Pohjoisen eläinlääkärit
20:00 Pohjoisen eläinlääkärit
20:00 Luontoretkellä Antarktiksella
21:00 Sohvaperunat
21:00 YleX Esittää: Lähiöbotox
21:00 Sohvaperunat
21:00 YleX Esittää: Lähiöbotox
22:00 Mullan alta: Janna ja Kevin Tandu
22:00 Mullan alta: Janna ja Kevin Tandu
23:00 Revontulten räppäri
23:00 Revontulten räppäri