Pilanpäiten esitysajankohdat
Sub 2024-04-19 11:00:00 Pilanpäiten
Pilanpäiten tarjoaa hämmentäviä hetkiä ja hervotonta tilannekomiikkaa piilokameran tyyliin.
Sub 2024-04-20 11:00:00 Pilanpäiten
Pilanpäiten tarjoaa hämmentäviä hetkiä ja hervotonta tilannekomiikkaa piilokameran tyyliin.
Sub 2024-04-21 11:00:00 Pilanpäiten
Pilanpäiten tarjoaa hämmentäviä hetkiä ja hervotonta tilannekomiikkaa piilokameran tyyliin.
Sub 2024-04-22 11:00:00 Pilanpäiten
Pilanpäiten tarjoaa hämmentäviä hetkiä ja hervotonta tilannekomiikkaa piilokameran tyyliin.
Sub 2024-04-23 11:00:00 Pilanpäiten
Pilanpäiten tarjoaa hämmentäviä hetkiä ja hervotonta tilannekomiikkaa piilokameran tyyliin.
MTV3 2024-04-27 15:00:00 Pilanpäiten
MTV3 2024-05-04 15:00:00 Pilanpäiten
TV-ohjelmat
18.04
AVA
14:00 Los Angelesin luksuslukaalit
15:00 Unelma-asunto auringon alta
16:00 Lemmen viemää
17:00 Suomen kaunein koti: Kesämökit
18:00 Kolmiodraama
19:00 Unelma-asunto auringon alta
20:00 Kova laki: Erikoisyksikkö
21:00 The Spanish Princess
22:00 Kova laki: Rikollinen mieli
23:00 Yökylässä Maria Veitola
Eveo
15:00 Somero
16:00 Sinun treeni
16:00 Moottorimaailma
17:00 Moottorimaailma
17:00 KaaraTV
18:00 KaaraTV
18:00 Jahtikuksa
19:00 Jahtikuksa
19:00 Fillaripäiväkirja
20:00 Fillaripäiväkirja
20:00 KaaraTV
21:00 KaaraTV
21:00 Sinun treeni
22:00 Pieni Eläinklinikka
22:00 Hetki Saaristossa
23:00 Merimaili
23:00 Merimaili
Frii
14:00 Valitut palat collection
15:00 San Diegon eläintarha
17:00 Kova laki: Erikoisyksikkö
18:00 Vintage-kodit kuntoon
Hero
15:00 Toisenlaiset teiniäidit
15:00 Farmi Suomi
17:00 Rikkaat ja rahattomat
18:00 Remppa vai muutto Suomi
19:00 Paratiisihotelli Ruotsi
Jim
14:00 Alaskan jäälentokenttä
15:00 Arman Pohjantähden alla
16:00 Raskaan kaluston pelastajat
17:00 Australian rajalla
17:00 Diili
Kutonen
15:00 Romuautot rahaksi
16:00 Top Gear
17:00 Löytöretki tuntemattomaan: Kuoleman jälkeen
18:00 Gold Rush: Kaivosten pelastajat
19:00 Amerikan rajavartijat: Meksiko
21:00 Kukkoilijat
23:00 Syntynyt 4. heinäkuuta
Liv
14:00 Sinkkuillallinen
15:00 Annan herkulliset leivonnaiset
15:00 Petolliset
17:00 Uusi elämä etelässä
18:00 Sinkkuillallinen
19:00 Remppa vai muutto UK
20:00 Kuppilat kuntoon, Ville Haapasalo ja Pipsa Hurmerinta!
20:00 Keno ja Synttärit
21:00 The Real Housewives Suomi
22:00 Huvila & Huussi
23:00 Unelmien poikamies
MTV3
14:00 Kotoisa
15:00 Sanansaattajat
16:00 Salatut elämät
16:00 Kauniit ja rohkeat
16:00 Uutiset
17:00 Päivän sää
17:00 Viiden jälkeen
17:00 Uutiset
17:00 Viiden jälkeen
17:00 Uutiset
18:00 Päivän sää
18:00 Viiden jälkeen
18:00 Emmerdale
19:00 Seitsemän uutiset
19:00 Päivän sää
19:00 Tulosruutu
19:00 Salatut elämät
20:00 Olet mitä syöt
21:00 Suurmestari
22:00 Kymmenen uutiset
22:00 Päivän sää
22:00 Tulosruutu
22:00 Rallisirkus
23:00 Asian ytimessä
National Geographic Channel
15:00 Gordon Ramsayn makuseikkailut
16:00 Suuret rakenteet: rakennustekniikan ihmeitä
17:00 Hubblen kosminen matka
18:00 Egyptin kadonneet aarteet
19:00 Lentoturmatutkinta
Nelonen
14:00 Valitut Palat Collection
16:00 Onnenarpa
16:00 Syke
17:00 Syke
17:00 Diili
19:00 Kuppilat kuntoon, Ville Haapasalo ja Pipsa Hurmerinta!
20:00 Farmi Suomi
21:00 Keno ja Synttärit
21:00 Erikoisjoukot
22:00 Veikkausliiga - Futiksen nälkään
22:00 Pohjolan laki
STAR Channel
15:00 Moderni perhe
15:00 Moderni perhe
16:00 Rillit huurussa
16:00 Rillit huurussa
17:00 Family Guy
17:00 Family Guy
18:00 Simpsonit
18:00 Simpsonit
19:00 Miehen puolikkaat
19:00 Miehen puolikkaat
20:00 Rillit huurussa
20:00 Rillit huurussa
21:00 Moderni perhe
21:00 Moderni perhe
22:00 Moderni perhe
22:00 Moderni perhe
23:00 Family Guy
23:00 Family Guy
Sub
14:00 Rekkakuskit jäällä
15:00 Poliisit UK: Ajojahti
16:00 Stadi vs. Lande
17:00 Simpsonit
17:00 Simpsonit
18:00 Ulosottomiehet
19:00 Huutokaupan metsästäjät
19:00 Huutokaupan metsästäjät
20:00 Frendit
20:00 Frendit
21:00 Bridget Jones's Baby
23:00 Kummeli V
TLC
15:00 90 päivää morsiamena: Maailmalla
18:00 Kauneusoperaatio helvetistä
18:00 Kakkukuningas: Kaksintaisto
19:00 Designremontit
21:00 Äiti bestiksenä
22:00 Pienten perhe
23:00 Paiseklinikka
TV5
15:00 Arktiset vedet
16:00 Arktiset vedet
16:00 Lainvalvojat
17:00 Lainvalvojat
18:00 Leijonastudio: Leijonastudio
18:00 Jääkiekkoa: Suomi-Ruotsi
20:00 Leijonastudio: Leijonastudio
21:00 Rikoksen Anatomia
22:00 Matrix Reloaded
Yle Teema & Fem
14:00 Talot huokuvat historiaa
15:00 La Promesa - Salaisuuksien kartano
16:00 Gran Hotel
16:00 Jumalallista ruokaa
17:00 Rakkaudesta taloon
17:00 Unelmakoti Sisiliassa
17:00 Yle Nyheter TV-nytt
18:00 BUU-klubben
18:00 Huutokauppakesä
19:00 Yle Nyheter TV-nytt
19:00 Strömsöstä poimittua
20:00 Syyttäjä Imma Tataranni
21:00 Fire of Love
Yle TV1
15:00 Suomi on metsäläinen
15:00 Yle Uutiset selkosuomeksi
15:00 Yle Oddasat
15:00 Novosti Yle
15:00 Yle Uutiset viittomakielellä
15:00 Yle Uutiset alueeltasi
16:00 Eduskunnan kyselytunti
17:00 Yle Uutiset 17.00
17:00 Isä Brown ja hänen laumansa
17:00 Näin kirjaudut Yle Areenan sovellukseen älytelevisiolla
18:00 Yle Uutiset 18.00
18:00 Puoli7 tänään
18:00 Yle Uutiset alueeltasi
18:00 Puoli seitsemän
19:00 Valta
19:00 Tarinoita tuntureilta
20:00 Nepsyt
20:00 Yle Uutiset 20.30
20:00 Urheiluruutu
21:00 A-Talk
21:00 Yle Uutiset
21:00 Urheiluruutu
21:00 Yle Uutiset Uutis-Suomi
22:00 Ulkolinja: Ukrainan aseiden kallis hinta
22:00 Oddasat
23:00 Digihuijatut
23:00 Puoli seitsemän
Yle TV2
16:00 Punkaharjun pojat
16:00 Yliopistollinen eläinsairaala: Aggressiivinen Viuhti-marsu
17:00 Pikku Kakkonen
18:00 SuomiLOVE
19:00 Kummeli
19:00 Kummeli
19:00 Siskonpeti: Ei niin vihainen nainen
20:00 Maamerkkien uusi elämä
20:00 Huippuvuoret yläilmoista
20:00 YleX Otto
21:00 Sorjonen
22:00 The Lazarus Project
22:00 Nikaa etsimässä
23:00 Epänormaali
23:00 Epänormaali