Naiset%20vallan%20takana esitysajankohdat
TV-ohjelmat
29.03
AVA
06:00 MTV Uutiset Live
06:00 Tiny House Hunting
06:00 MTV Uutiset Live
06:00 Tiny House Hunting
07:00 Lemmen viemää
07:00 Lemmen viemää
08:00 Kaappaus keittiössä
08:00 Kaappaus keittiössä
09:00 Unelma-asunto auringon alta
09:00 Unelma-asunto auringon alta
10:00 Kaaoksen kesyttäjät
10:00 Kaaoksen kesyttäjät
11:00 Unelma-asunto auringon alta
11:00 Unelma-asunto auringon alta
12:00 Grand Designs Australia
12:00 Grand Designs Australia
13:00 Emmerdale
13:00 Tiny House Hunting
13:00 Emmerdale
13:00 Tiny House Hunting
14:00 Yökylässä Maria Veitola
14:00 Yökylässä Maria Veitola
15:00 Unelma-asunto auringon alta
15:00 Unelma-asunto auringon alta
16:00 Huippuhotellien pyörteissä
16:00 Huippuhotellien pyörteissä
17:00 Men of West Hollywood
17:00 Men of West Hollywood
18:00 Samalla rahalla
18:00 Samalla rahalla
19:00 Unelma-asunto auringon alta
19:00 Unelma-asunto auringon alta
20:00 Sometähtien sinkkuelämää
20:00 Sometähtien sinkkuelämää
20:00 Sometähtien sinkkuelämää
20:00 Sometähtien sinkkuelämää
21:00 Frendit
21:00 Frendit
21:00 Frendit
21:00 Frendit
22:00 Frendit
22:00 Frendit
22:00 Frendit
22:00 Frendit
23:00 Frendit
23:00 Frendit
23:00 Frendit
23:00 Frendit
Frii
06:00 Kiinteistökaupoilla rahoiksi
06:00 Unelmaremontit Kaliforniassa
06:00 Kiinteistökaupoilla rahoiksi
06:00 Kiinteistökaupoilla rahoiksi
06:00 Unelmaremontit Kaliforniassa
06:00 Kiinteistökaupoilla rahoiksi
07:00 Vintage-kodit kuntoon
07:00 Vintage-kodit kuntoon
08:00 Syntymässä erotetut
08:00 Syntymässä erotetut
09:00 SOS Ruotsi
09:00 SOS Ruotsi
10:00 Kadonneet
10:00 Kadonneet
11:00 Sittenkin syytön?
11:00 Sittenkin syytön?
12:00 Kiinteistökaupoilla rahoiksi
12:00 Kiinteistökaupoilla rahoiksi
12:00 Kiinteistökaupoilla rahoiksi
12:00 Kiinteistökaupoilla rahoiksi
13:00 Koiranpennut kilpasilla: Ennen peliä
13:00 Koiranpennut kilpasilla: Ennen peliä
14:00 Lomaterapiaa
14:00 Lomaterapiaa
17:00 Kova laki: Erikoisyksikkö
17:00 Kova laki: Erikoisyksikkö
18:00 Unelmaremontit Kaliforniassa
18:00 Apua! Remonttini meni pieleen
18:00 Unelmaremontit Kaliforniassa
18:00 Apua! Remonttini meni pieleen
19:00 Pelastajat Helsinki
19:00 Pelastajat Helsinki
20:00 Pelastajat Helsinki
20:00 Pelastajat Helsinki
21:00 10 suomalaista huijaria
21:00 10 suomalaista huijaria
22:00 Kova laki: Erikoisyksikkö
22:00 Kova laki: Erikoisyksikkö
Hero
13:00 Uusi elämä etelässä
13:00 Uusi elämä etelässä
14:00 Uusi elämä etelässä
14:00 Uusi elämä etelässä
15:00 Toisenlaiset äidit
15:00 Farmi Suomi
15:00 Toisenlaiset äidit
15:00 Farmi Suomi
17:00 Rikkaat ja rahattomat UK
17:00 Rikkaat ja rahattomat UK
18:00 Rikkaat ja rahattomat UK
18:00 Rikkaat ja rahattomat UK
19:00 Paratiisihotelli Ruotsi
19:00 Paratiisihotelli Ruotsi
20:00 Blue Bloods
20:00 Blue Bloods
21:00 The Gentlemen
21:00 The Gentlemen
23:00 Amerikan rajavartijat
23:00 Amerikan rajavartijat
Jim
09:00 Massiiviset muutot
09:00 Massiiviset muutot
10:00 Alaskan jäälentokenttä
10:00 Alaskan jäälentokenttä
11:00 Burgerimiehet Pohjois-Amerikassa
11:00 Burgerimiehet Pohjois-Amerikassa
12:00 Raskaan kaluston pelastajat
12:00 Raskaan kaluston pelastajat
13:00 Uusi elämä etelässä
13:00 Uusi elämä etelässä
14:00 Kanadan rajalla
14:00 Massiiviset muutot
14:00 Kanadan rajalla
14:00 Massiiviset muutot
15:00 Duudsonit tuli taloon
15:00 Duudsonit tuli taloon
16:00 Duudsonit tuli taloon
16:00 Duudsonit tuli taloon
17:00 Rekkakuskit Suomi
17:00 Rekkakuskit Suomi
18:00 Suomen huutokauppakeisari
18:00 Suomen huutokauppakeisari
19:00 Suuri seikkailu
19:00 Suuri seikkailu
21:00 Beck: Mahtimies
21:00 Beck: Mahtimies
22:00 IS esittää: Sain sen videolle
22:00 IS esittää: Sain sen videolle
23:00 Daniel Ahola: Poliisia ja rosvoa
23:00 Duudsonit tuli taloon
23:00 Daniel Ahola: Poliisia ja rosvoa
23:00 Duudsonit tuli taloon
Kutonen
06:00 Museoiden mysteerit
06:00 Arvokaman metsästäjät USA
06:00 Museoiden mysteerit
06:00 Arvokaman metsästäjät USA
07:00 Löytöretki tuntemattomaan
07:00 Misfit Garage
07:00 Löytöretki tuntemattomaan
07:00 Misfit Garage
08:00 Amerikan rajavartijat: Meksiko
08:00 Amerikan rajavartijat: Meksiko
09:00 I Am Bolt
09:00 I Am Bolt
12:00 Arvokaman metsästäjät USA
12:00 Arvokaman metsästäjät USA
12:00 Arvokaman metsästäjät USA
12:00 Arvokaman metsästäjät USA
13:00 Museoiden mysteerit
13:00 Museoiden mysteerit
14:00 Gold Rush: Kaivosten pelastajat spesiaali
14:00 Gold Rush: Kaivosten pelastajat spesiaali
15:00 Romuautot rahaksi
15:00 Romuautot rahaksi
16:00 Top Gear
16:00 Top Gear
17:00 Holdenin autoveljekset
17:00 Holdenin autoveljekset
18:00 Menneisyyden salaisuudet
18:00 Menneisyyden salaisuudet
19:00 Amerikan rajavartijat: Meksiko
19:00 Amerikan rajavartijat: Meksiko
21:00 The Suicide Squad: Suicide Mission
21:00 The Suicide Squad: Suicide Mission
23:00 The Purge: Election Year
23:00 The Purge: Election Year
Liv
09:00 Sinkkuillallinen
09:00 Sinkkuillallinen
10:00 Suurin pudottaja Suomi
10:00 Suurin pudottaja Suomi
11:00 Brittien ökyimmät myyntikohteet
11:00 Brittien ökyimmät myyntikohteet
12:00 Remppa vai muutto UK
12:00 Remppa vai muutto UK
13:00 Amispäiväkirjat
13:00 Amispäiväkirjat
13:00 Amispäiväkirjat
13:00 Amispäiväkirjat
14:00 Sinkkuillallinen
14:00 Sinkkuillallinen
15:00 100 Places to Be
15:00 Liv D: My King Charles
15:00 100 Places to Be
15:00 Liv D: My King Charles
16:00 Jaksa paremmin
16:00 Jaksa paremmin
17:00 Brittien ökyimmät myyntikohteet
17:00 Brittien ökyimmät myyntikohteet
18:00 Brittien ökyimmät myyntikohteet
18:00 Brittien ökyimmät myyntikohteet
19:00 Huvila & Huussi
19:00 Huvila & Huussi
20:00 Koti koiralle
20:00 Keno ja Synttärit
20:00 Koti koiralle
20:00 Keno ja Synttärit
21:00 Farmi Suomi
21:00 Farmi Suomi
22:00 Himohamstraajat
22:00 Himohamstraajat
MTV3
06:00 Muumilaakson tarinoita
06:00 Muumilaakson tarinoita
07:00 Muumilaakson tarinoita
07:00 Muumilaakson tarinoita
07:00 Muumilaakson tarinoita
07:00 Muumilaakson tarinoita
08:00 Muumilaakson tarinoita
08:00 Muumipapan urotyöt - Erään nuoren Muumin seikkailut
08:00 Muumilaakson tarinoita
08:00 Muumipapan urotyöt - Erään nuoren Muumin seikkailut
10:00 Emmerdale
10:00 Kauniit ja rohkeat
10:00 Emmerdale
10:00 Kauniit ja rohkeat
11:00 ARPA.FI
11:00 ARPA.FI
12:00 Neljän tähden illallinen
12:00 Ostoskanava Myori.fi
12:00 Neljän tähden illallinen
12:00 Ostoskanava Myori.fi
13:00 Suomen kaunein koti: Kesämökit
13:00 Suomen kaunein koti: Kesämökit
14:00 Muodin huipulle
14:00 Muodin huipulle
15:00 MasterChef Suomi
15:00 MasterChef Suomi
16:00 Kaiken maailman ennätykset
16:00 Salatut elämät
16:00 Kaiken maailman ennätykset
16:00 Salatut elämät
17:00 Kauniit ja rohkeat
17:00 Emmerdale
17:00 Kauniit ja rohkeat
17:00 Emmerdale
18:00 Hockey Night Live
18:00 Hockey Night
18:00 Hockey Night Live
18:00 Hockey Night
19:00 Seitsemän uutiset ja sää
19:00 Hockey Night
19:00 Seitsemän uutiset ja sää
19:00 Hockey Night
20:00 Tulosruutu
20:00 Hockey Night
20:00 Tulosruutu
20:00 Hockey Night
21:00 Jarkko Tammisen maailma
21:00 Jarkko Tammisen maailma
22:00 Kymmenen uutiset
22:00 Päivän sää
22:00 Tulosruutu
22:00 Ralliextra
22:00 Kummisetä osa II
22:00 Kymmenen uutiset
22:00 Päivän sää
22:00 Tulosruutu
22:00 Ralliextra
22:00 Kummisetä osa II
National Geographic Channel
06:00 Pohjoisen valtatien pelastajat
06:00 Antarktis
06:00 Pohjoisen valtatien pelastajat
06:00 Antarktis
07:00 Elä vapaana tai kuole
07:00 Elä vapaana tai kuole
08:00 Rooman kadonneet aarteet
08:00 Rooman kadonneet aarteet
09:00 Meret ilman vettä
09:00 Meret ilman vettä
10:00 Meret ilman vettä
10:00 Meret ilman vettä
11:00 Akvaarioiden valtiaat
11:00 Akvaarioiden valtiaat
12:00 Lentoturmatutkinta
12:00 Lentoturmatutkinta
13:00 Lentoturmatutkinta
13:00 Lentoturmatutkinta
14:00 Elämää äärirajoilla: Alaska
14:00 Elämää äärirajoilla: Alaska
15:00 Saari ilman lakeja
15:00 Saari ilman lakeja
16:00 Autonraadot rahaksi
16:00 Autonraadot rahaksi
17:00 Jeesus ja kristinuskon synty
17:00 Jeesus ja kristinuskon synty
18:00 Apostolien salatut elämät
18:00 Apostolien salatut elämät
19:00 Lentoturmatutkinta
19:00 Lentoturmatutkinta
20:00 Rewind the '90s
20:00 Rewind the '90s
21:00 Toinen maailmansota ylhäältä päin -kooste
21:00 Toinen maailmansota ylhäältä päin -kooste
22:00 Huumeparonien kannoilla
22:00 Huumeparonien kannoilla
23:00 Meret ilman vettä
23:00 Meret ilman vettä
Nelonen
06:00 Bing
06:00 Sunny Bunnies
06:00 Pyjamasankarit
06:00 Smurffit
06:00 Miraculous: Ladybugin ja Cat Noirin seikkailut
06:00 Bing
06:00 Sunny Bunnies
06:00 Pyjamasankarit
06:00 Smurffit
06:00 Miraculous: Ladybugin ja Cat Noirin seikkailut
07:00 LEGO Friends: Tyttöjen tärkeä tehtävä
07:00 LEGO Ninjago: Lohikäärmeiden nousu
07:00 Tara Duncan
07:00 Angry Birds Blues
07:00 LEGO Friends: Tyttöjen tärkeä tehtävä
07:00 LEGO Ninjago: Lohikäärmeiden nousu
07:00 Tara Duncan
07:00 Angry Birds Blues
08:00 LEGO City esittää
08:00 LEGO City esittää
08:00 Koti koiralle
08:00 LEGO City esittää
08:00 LEGO City esittää
08:00 Koti koiralle
09:00 Jääkarhu New Yorkissa 2 - Kuningaskunnan avaimet
09:00 Jääkarhu New Yorkissa 2 - Kuningaskunnan avaimet
11:00 Smurffit: kadonnut kylä
11:00 Smurffit: kadonnut kylä
13:00 Koti koiralle UK
13:00 Koti koiralle UK
14:00 Vaaleanpunainen pantteri 2
14:00 Vaaleanpunainen pantteri 2
16:00 Syke
16:00 Syke
16:00 Syke
16:00 Syke
17:00 Koti koiralle
17:00 Koti koiralle
18:00 Farmi Suomi
18:00 Farmi Suomi
20:00 The Voice of Finland
20:00 The Voice of Finland
21:00 The Real Housewives Suomi
21:00 Keno ja Synttärit
21:00 The Real Housewives Suomi
21:00 Keno ja Synttärit
22:00 Huvila & Huussi
22:00 Huvila & Huussi
STAR Channel
06:00 Moderni perhe
06:00 Moderni perhe
06:00 Ensisilmäyksellä
06:00 Moderni perhe
06:00 Moderni perhe
06:00 Ensisilmäyksellä
07:00 Ensisilmäyksellä
07:00 Simpsonit
07:00 Simpsonit
07:00 Ensisilmäyksellä
07:00 Simpsonit
07:00 Simpsonit
08:00 Tuho-osasto
08:00 Miehen puolikkaat
08:00 Tuho-osasto
08:00 Miehen puolikkaat
08:00 Miehen puolikkaat
08:00 Miehen puolikkaat
09:00 Moderni perhe
09:00 Moderni perhe
09:00 Moderni perhe
09:00 Moderni perhe
10:00 Ennätystehdas
10:00 Ennätystehdas
11:00 Family Guy
11:00 Family Guy
11:00 Family Guy
11:00 Family Guy
12:00 Simpsonit
12:00 Simpsonit
12:00 Simpsonit
12:00 Simpsonit
13:00 Ensisilmäyksellä
13:00 Ensisilmäyksellä
13:00 Ensisilmäyksellä
13:00 Ensisilmäyksellä
14:00 Miehen puolikkaat
14:00 Miehen puolikkaat
14:00 Miehen puolikkaat
14:00 Miehen puolikkaat
15:00 How I Met Your Father
15:00 How I Met Your Father
15:00 How I Met Your Father
15:00 How I Met Your Father
16:00 Rillit huurussa
16:00 Rillit huurussa
16:00 Rillit huurussa
16:00 Rillit huurussa
17:00 Family Guy
17:00 Family Guy
17:00 Family Guy
17:00 Family Guy
18:00 Simpsonit
18:00 Simpsonit
18:00 Simpsonit
18:00 Simpsonit
19:00 Miehen puolikkaat
19:00 Miehen puolikkaat
19:00 Miehen puolikkaat
19:00 Miehen puolikkaat
20:00 Rillit huurussa
20:00 Rillit huurussa
20:00 Rillit huurussa
20:00 Rillit huurussa
21:00 Moderni perhe
21:00 Moderni perhe
21:00 Moderni perhe
21:00 Moderni perhe
22:00 Kyttäyskeikka
22:00 Kyttäyskeikka
Sub
07:00 Muumien maailma
07:00 Muumien maailma
07:00 Muumien maailma
07:00 Mimmit musapatti
07:00 Muumien maailma
07:00 Muumien maailma
07:00 Muumien maailma
07:00 Mimmit musapatti
08:00 Simpsonit
08:00 Simpsonit
08:00 Simpsonit
08:00 Simpsonit
09:00 Wipeout USA
09:00 Wipeout USA
10:00 Moderni perhe
10:00 Käräytyskamera
10:00 Moderni perhe
10:00 Käräytyskamera
11:00 Tähdet vs. google
11:00 Suurmestari Ruotsi
11:00 Tähdet vs. google
11:00 Suurmestari Ruotsi
12:00 Salatut elämät
12:00 Salatut elämät
13:00 Susikoira Roi
13:00 Susikoira Roi
14:00 Pilanpäiten
14:00 Pilanpäiten
15:00 Suurmestari UK
15:00 Suurmestari UK
16:00 Frendit
16:00 Frendit
16:00 Frendit
16:00 Frendit
17:00 Frendit
17:00 Frendit
17:00 Frendit
17:00 Frendit
18:00 Laittomien autojen takavarikoijat
18:00 Laittomien autojen takavarikoijat
19:00 Jay Lenon autotalli
19:00 Jay Lenon autotalli
20:00 Kotka 10
20:00 Kotka 10
21:00 Myrskyn ratsastajat
21:00 Myrskyn ratsastajat
23:00 Masterminds
23:00 Masterminds
TLC
06:00 Tarjousten metsästäjät
06:00 Kakkukuningas
06:00 Askartelumestarit
06:00 Tarjousten metsästäjät
06:00 Kakkukuningas
06:00 Askartelumestarit
07:00 Say Yes to the Dress
07:00 Say Yes to the Dress
08:00 Kakkukuningas: Kaksintaisto
08:00 Kakkukuningas: Kaksintaisto
09:00 Äiti bestiksenä
09:00 Äiti bestiksenä
10:00 90 päivää morsiamena: Ensitapaaminen
10:00 90 päivää morsiamena: Ensitapaaminen
12:00 Apua! Tyttäreni on raskaana
12:00 Apua! Tyttäreni on raskaana
13:00 Amerikan kamalimmat tatuoinnit
13:00 Amerikan kamalimmat tatuoinnit
14:00 Kakkukuningas
14:00 Satakiloiset siskot
14:00 Kakkukuningas
14:00 Satakiloiset siskot
15:00 Sisarvaimot
15:00 Sisarvaimot
16:00 90 päivää morsiamena: Maailmalla
16:00 90 päivää morsiamena: Maailmalla
18:00 Tohtori jalkapaise
18:00 Tohtori jalkapaise
19:00 Say Yes to the Dress
19:00 Say Yes to the Dress
21:00 Love & Translation
21:00 Love & Translation
22:00 Rakas ulkomailta
22:00 Rakas ulkomailta
23:00 Tohtori jalkapaise
23:00 Tohtori jalkapaise
TV5
06:00 Fitnesspäiväkirja 2023
06:00 Rantatalon metsästäjät
06:00 Fitnesspäiväkirja 2023
06:00 Rantatalon metsästäjät
07:00 Rantatalon metsästäjät
07:00 Pääsiäisen suuri leivontakilpailu
07:00 Rantatalon metsästäjät
07:00 Pääsiäisen suuri leivontakilpailu
08:00 Törkykodit puhtaaksi
08:00 Remonttipari
08:00 Törkykodit puhtaaksi
08:00 Remonttipari
10:00 Asunnon metsästäjät
10:00 Asunnon metsästäjät
10:00 Asunnon metsästäjät
10:00 Asunnon metsästäjät
11:00 Rantatalon metsästäjät
11:00 Rantatalon metsästäjät
11:00 Rantatalon metsästäjät
11:00 Rantatalon metsästäjät
12:00 Supertähtien yllätysremontit
12:00 Supertähtien yllätysremontit
13:00 Kokkaushaaste
13:00 Kokkaushaaste
14:00 Pääsiäisen suuri leivontakilpailu
14:00 Pääsiäisen suuri leivontakilpailu
15:00 Babe - urhea possu
15:00 Babe - urhea possu
17:00 Wallace & Gromit - Kanin kirous
17:00 Wallace & Gromit - Kanin kirous
19:00 Austin Powers ja kultamuna
19:00 Austin Powers ja kultamuna
Yle Areena
18:00 Uuden Tanssimusiikin Lista
18:00 Uuden Tanssimusiikin Lista
20:00 DJ Orion
20:00 DJ Orion
Yle Teema & Fem
07:00 BUU-klubben
07:00 BUU-klubben
08:00 Kotijumppaa Sofian kanssa
08:00 Mårten Mickos - Otaniemestä Piilaaksoon
08:00 Kotijumppaa Sofian kanssa
08:00 Mårten Mickos - Otaniemestä Piilaaksoon
09:00 Pohjoismaiset kulttuuriskandaalit
09:00 Studio 65
09:00 Pohjoismaiset kulttuuriskandaalit
09:00 Studio 65
10:00 Maajussin luontokuvat
10:00 Maajussin luontokuvat
11:00 Tarinoita pikkukaupungista - Parainen
11:00 Tarinoita pikkukaupungista - Parainen
12:00 Jumalanpalvelus: Kärsimysnäytelmän luku Tammisaaren kirkossa
12:00 Näin Norjassa
12:00 Jumalanpalvelus: Kärsimysnäytelmän luku Tammisaaren kirkossa
12:00 Näin Norjassa
13:00 Kaivosmiehen tytär
13:00 Kaivosmiehen tytär
15:00 La Promesa - Salaisuuksien kartano
15:00 La Promesa - Salaisuuksien kartano
16:00 Gran Hotel
16:00 Luostari
16:00 Gran Hotel
16:00 Luostari
17:00 Pääsiäismunia
17:00 Veljesten keittiössä
17:00 Yle Nyheter TV-nytt
17:00 Pääsiäismunia
17:00 Veljesten keittiössä
17:00 Yle Nyheter TV-nytt
18:00 BUU-klubben
18:00 Koiraperheet käytöskoulussa
18:00 BUU-klubben
18:00 Koiraperheet käytöskoulussa
19:00 Yksi kaupunki - yksi tarina
19:00 Yle Nyheter TV-nytt
19:00 Pianotunti
19:00 Strömsöstä poimittua
19:00 Yksi kaupunki - yksi tarina
19:00 Yle Nyheter TV-nytt
19:00 Pianotunti
19:00 Strömsöstä poimittua
20:00 Syyttäjä Imma Tataranni
20:00 Syyttäjä Imma Tataranni
21:00 Bohemian Rhapsody
21:00 Bohemian Rhapsody
23:00 Syyttäjä Imma Tataranni
23:00 Syyttäjä Imma Tataranni
Yle TV1
07:00 Vatikaanin vuosi
07:00 Vatikaanin vuosi
08:00 Puoli seitsemän
08:00 Metsän tarina
08:00 Puoli seitsemän
08:00 Metsän tarina
10:00 Jumalanpalvelus
10:00 Jumalanpalvelus
11:00 Yle Uutiset Uusimaa
11:00 Yle Uutiset Kaakkois-Suomi
11:00 Yle Uutiset Lounais-Suomi
11:00 Yle Uutiset Häme
11:00 Yle Uutiset Pirkanmaa
11:00 Yle Uutiset Keski-Suomi ja Etelä-Savo
11:00 Yle Uutiset Itä-Suomi
11:00 Yle Uutiset Pohjanmaa
11:00 Yle Uutiset Pohjois-Suomi
11:00 Yle Uutiset Lappi
11:00 Yle Oddasat
11:00 Kulttuuricocktail Kirjat
11:00 Yle Uutiset Uusimaa
11:00 Yle Uutiset Kaakkois-Suomi
11:00 Yle Uutiset Lounais-Suomi
11:00 Yle Uutiset Häme
11:00 Yle Uutiset Pirkanmaa
11:00 Yle Uutiset Keski-Suomi ja Etelä-Savo
11:00 Yle Uutiset Itä-Suomi
11:00 Yle Uutiset Pohjanmaa
11:00 Yle Uutiset Pohjois-Suomi
11:00 Yle Uutiset Lappi
11:00 Yle Oddasat
11:00 Kulttuuricocktail Kirjat
12:00 Pisara
12:00 Mahdoton tapaus
12:00 Pisara
12:00 Mahdoton tapaus
13:00 Suomisen Ollin tempaus
13:00 Suomisen Ollin tempaus
14:00 Universumin kaiut - Kaija Saariahon musiikki
14:00 Universumin kaiut - Kaija Saariahon musiikki
16:00 A-Talk
16:00 Novosti Yle
16:00 Yle Uutiset viittomakielellä
16:00 A-Talk
16:00 Novosti Yle
16:00 Yle Uutiset viittomakielellä
17:00 Yle Uutiset 17.00
17:00 Mahdoton tapaus
17:00 Matsi
17:00 Yle Uutiset 17.00
17:00 Mahdoton tapaus
17:00 Matsi
18:00 Yle Uutiset 18.00
18:00 Luontoretkellä
18:00 Hakekaa kätilö!
18:00 Yle Uutiset 18.00
18:00 Luontoretkellä
18:00 Hakekaa kätilö!
19:00 Estradilla: Samuli Edelmann kirkossa
19:00 Estradilla: Samuli Edelmann kirkossa
20:00 Yle Uutiset 20.30
20:00 Urheiluruutu
20:00 Tarinoita järviltä
20:00 Yle Uutiset 20.30
20:00 Urheiluruutu
20:00 Tarinoita järviltä
21:00 Itse asiassa kuultuna: Soile Isokoski
21:00 Hiljainen todistaja
21:00 Itse asiassa kuultuna: Soile Isokoski
21:00 Hiljainen todistaja
22:00 Beledweynen etsivä
22:00 Beledweynen etsivä
23:00 Beledweynen etsivä
23:00 Beledweynen etsivä
Yle TV2
06:00 Pikku Kakkonen
06:00 Nimipäiväonnittelu: 29.3.
06:00 Hau Hau, Piip ja Veli
06:00 Pikku Kakkonen
06:00 Nimipäiväonnittelu: 29.3.
06:00 Hau Hau, Piip ja Veli
07:00 Tilkkupeiton tarinoita
07:00 Pipsa Possu
07:00 Nukketeatteri Sampo esittää: Tipo tipo taapota
07:00 Jos annat hiirelle keksin
07:00 Jyrki ja Neponen
07:00 Emmi ja Kuru
07:00 Pikku Kakkosen posti
07:00 Jyrki ja Neponen
07:00 Kari Kiituri
07:00 Anton Siilinen ratkaisee
07:00 Tilkkupeiton tarinoita
07:00 Pipsa Possu
07:00 Nukketeatteri Sampo esittää: Tipo tipo taapota
07:00 Jos annat hiirelle keksin
07:00 Jyrki ja Neponen
07:00 Emmi ja Kuru
07:00 Pikku Kakkosen posti
07:00 Jyrki ja Neponen
07:00 Kari Kiituri
07:00 Anton Siilinen ratkaisee
08:00 Nimipäiväonnittelu: 29.3.
08:00 Pikku Kakkonen
08:00 Galaxi
08:00 Kesäleiri
08:00 Keltainen Lumimies
08:00 Postimies Pate: Viherlaakson Viima
08:00 Nimipäiväonnittelu: 29.3.
08:00 Pikku Kakkonen
08:00 Galaxi
08:00 Kesäleiri
08:00 Keltainen Lumimies
08:00 Postimies Pate: Viherlaakson Viima
09:00 Etana ja valas
09:00 Mahtuuko luudalle mukaan?
09:00 Elokuvan hetki: Prinsessa Pikkiriikki
09:00 Etana ja valas
09:00 Mahtuuko luudalle mukaan?
09:00 Elokuvan hetki: Prinsessa Pikkiriikki
10:00 Unelmakoti Sisiliassa
10:00 Teurastajan vapaapäivä
10:00 Unelmakoti Sisiliassa
10:00 Teurastajan vapaapäivä
11:00 Huippuvuoret yläilmoista
11:00 Minun luontoni
11:00 Riistametsällä
11:00 Huippuvuoret yläilmoista
11:00 Minun luontoni
11:00 Riistametsällä
12:00 Erämaan armoilla
12:00 Tanskalainen maajussi
12:00 Erämaan armoilla
12:00 Tanskalainen maajussi
13:00 SuomiLOVE
13:00 SuomiLOVE
14:00 Elias on pelastettava
14:00 Elias on pelastettava
15:00 Siskonpeti
15:00 Kummeli
15:00 Siskonpeti
15:00 Kummeli
16:00 Murjusta unelmakodiksi
16:00 Murjusta unelmakodiksi
17:00 Pikku Kakkonen
17:00 Pikku Kakkonen
18:00 SuomiLOVE
18:00 SuomiLOVE
19:00 Taivaan tulet
19:00 Mikaelin naiset: Johanna Iivanainen
19:00 Taivaan tulet
19:00 Mikaelin naiset: Johanna Iivanainen
20:00 Pohjoisen eläinlääkärit
20:00 Pohjoisen eläinlääkärit
20:00 Luontoretkellä Antarktiksella
20:00 Pohjoisen eläinlääkärit
20:00 Pohjoisen eläinlääkärit
20:00 Luontoretkellä Antarktiksella
21:00 Sohvaperunat
21:00 YleX Esittää: Lähiöbotox
21:00 Sohvaperunat
21:00 YleX Esittää: Lähiöbotox
22:00 Mullan alta: Janna ja Kevin Tandu
22:00 Mullan alta: Janna ja Kevin Tandu
23:00 Revontulten räppäri
23:00 Revontulten räppäri