Austin%20Powers%20-%20agentti%20joka%20tuuppasi%20minuaIMDb%206.6 esitysajankohdat
TV-ohjelmat
18.04
AVA
09:00 Unelma-asunto auringon alta
10:00 Aarrepaja UK
11:00 Unelma-asunto auringon alta
12:00 Grand Designs - unelma-asunnot
13:00 Emmerdale
13:00 Ihanat siirtolapuutarhat
14:00 Los Angelesin luksuslukaalit
15:00 Unelma-asunto auringon alta
16:00 Lemmen viemää
17:00 Suomen kaunein koti: Kesämökit
18:00 Kolmiodraama
19:00 Unelma-asunto auringon alta
20:00 Kova laki: Erikoisyksikkö
21:00 The Spanish Princess
22:00 Kova laki: Rikollinen mieli
23:00 Yökylässä Maria Veitola
Eveo
15:00 Somero
16:00 Sinun treeni
16:00 Moottorimaailma
17:00 Moottorimaailma
17:00 KaaraTV
18:00 KaaraTV
18:00 Jahtikuksa
19:00 Jahtikuksa
19:00 Fillaripäiväkirja
20:00 Fillaripäiväkirja
20:00 KaaraTV
21:00 KaaraTV
21:00 Sinun treeni
22:00 Pieni Eläinklinikka
22:00 Hetki Saaristossa
23:00 Merimaili
23:00 Merimaili
Frii
10:00 Kadonneet
11:00 Deadly Recall
12:00 Kiinteistökaupoilla rahoiksi
13:00 Kiinteistökaupoilla rahoiksi
13:00 TV-shop
14:00 Valitut palat collection
14:00 Ainutlaatuiset kodit
14:00 Avioparin remonttibisnes
15:00 San Diegon eläintarha
17:00 Kova laki: Erikoisyksikkö
18:00 Vintage-kodit kuntoon
19:00 Kiinteistöhuutokauppa: Remontilla rahoiksi
19:00 Asunnon metsästäjät maailmalla
19:00 Valheellinen nettimaailma
21:00 Naked Attraction Norja
Hero
13:00 Superkauppiaat
14:00 Uusi elämä etelässä
15:00 Toisenlaiset teiniäidit
15:00 Farmi Suomi
17:00 Rikkaat ja rahattomat
18:00 Remppa vai muutto Suomi
19:00 Paratiisihotelli Ruotsi
20:00 NCIS Los Angeles
20:00 Tulossa: Haluatko miljonääriksi?
21:00 Beck: Erakko
Jim
09:00 Uusi elämä etelässä
10:00 Alaskan jäälentokenttä
11:00 Australian rajalla
11:00 Australian rajalla
12:00 Raskaan kaluston pelastajat
13:00 Suomen huutokauppakeisari
14:00 Alaskan jäälentokenttä
15:00 Arman Pohjantähden alla
16:00 Raskaan kaluston pelastajat
17:00 Australian rajalla
17:00 Diili
19:00 Burgerimiehet Aasiassa
20:00 Suuri seikkailu
21:00 Top Gear Suomi
Kutonen
09:00 Wheeler Dealers
10:00 Autonrassaajat
10:00 Autonrassaajat
11:00 Maatilan pelastajat
12:00 Arvokaman metsästäjät USA
12:00 Arvokaman metsästäjät USA
13:00 Museoiden mysteerit
14:00 Gold Rush: Kaivosten pelastajat
15:00 Romuautot rahaksi
16:00 Top Gear
17:00 Löytöretki tuntemattomaan: Kuoleman jälkeen
18:00 Gold Rush: Kaivosten pelastajat
19:00 Amerikan rajavartijat: Meksiko
21:00 Kukkoilijat
23:00 Syntynyt 4. heinäkuuta
Liv
09:00 Sinkkuillallinen
10:00 Suurin pudottaja Suomi
11:00 Uusi elämä etelässä
12:00 Remppa vai muutto UK
13:00 Puutarhan pelastajat
14:00 Sinkkuillallinen
15:00 Annan herkulliset leivonnaiset
15:00 Petolliset
17:00 Uusi elämä etelässä
18:00 Sinkkuillallinen
19:00 Remppa vai muutto UK
20:00 Kuppilat kuntoon, Ville Haapasalo ja Pipsa Hurmerinta!
20:00 Keno ja Synttärit
21:00 The Real Housewives Suomi
22:00 Huvila & Huussi
23:00 Unelmien poikamies
MTV3
10:00 Emmerdale
10:00 Kauniit ja rohkeat
11:00 ARPA.FI
12:00 Neljän tähden illallinen
12:00 Ostoskanava Myori.fi
13:00 Sukuni salat
14:00 Kotoisa
15:00 Sanansaattajat
16:00 Salatut elämät
16:00 Kauniit ja rohkeat
16:00 Uutiset
17:00 Päivän sää
17:00 Viiden jälkeen
17:00 Uutiset
17:00 Viiden jälkeen
17:00 Uutiset
18:00 Päivän sää
18:00 Viiden jälkeen
18:00 Emmerdale
19:00 Seitsemän uutiset
19:00 Päivän sää
19:00 Tulosruutu
19:00 Salatut elämät
20:00 Olet mitä syöt
21:00 Suurmestari
22:00 Kymmenen uutiset
22:00 Päivän sää
22:00 Tulosruutu
22:00 Rallisirkus
23:00 Asian ytimessä
National Geographic Channel
10:00 Antarktis
11:00 Yukonin eläinlääkäri
12:00 Lentoturmatutkinta
13:00 Lentoturmatutkinta
Nelonen
09:00 Koti koiralle UK
10:00 Remppa vai muutto
11:00 Haluatko miljonääriksi?
12:00 LIVE: Onnenarpa
13:00 Valitut Palat Collection
14:00 Valitut Palat Collection
14:00 Annan herkulliset leivonnaiset
14:00 Suuri seikkailu
16:00 Onnenarpa
16:00 Syke
17:00 Syke
17:00 Diili
19:00 Kuppilat kuntoon, Ville Haapasalo ja Pipsa Hurmerinta!
20:00 Farmi Suomi
21:00 Keno ja Synttärit
21:00 Erikoisjoukot
22:00 Veikkausliiga - Futiksen nälkään
22:00 Pohjolan laki
STAR Channel
10:00 Kymppitonni
11:00 Family Guy
11:00 Family Guy
12:00 Simpsonit
12:00 Simpsonit
13:00 Ensisilmäyksellä
13:00 Ensisilmäyksellä
14:00 Miehen puolikkaat
14:00 Miehen puolikkaat
15:00 Moderni perhe
15:00 Moderni perhe
16:00 Rillit huurussa
16:00 Rillit huurussa
17:00 Family Guy
17:00 Family Guy
18:00 Simpsonit
18:00 Simpsonit
19:00 Miehen puolikkaat
19:00 Miehen puolikkaat
20:00 Rillit huurussa
20:00 Rillit huurussa
21:00 Moderni perhe
21:00 Moderni perhe
22:00 Moderni perhe
22:00 Moderni perhe
23:00 Family Guy
23:00 Family Guy
Sub
09:00 Suurmestari UK
10:00 Moderni perhe
10:00 Käräytyskamera
11:00 Pilanpäiten
11:00 Suurmestari Ruotsi
12:00 Salatut elämät
13:00 Simpsonit
13:00 UEFA Champions League: Huippuhetket
14:00 Rekkakuskit jäällä
15:00 Poliisit UK: Ajojahti
16:00 Stadi vs. Lande
17:00 Simpsonit
17:00 Simpsonit
18:00 Ulosottomiehet
19:00 Huutokaupan metsästäjät
19:00 Huutokaupan metsästäjät
20:00 Frendit
20:00 Frendit
21:00 Bridget Jones's Baby
23:00 Kummeli V
TLC
10:00 90 päivää morsiamena: Ensitapaaminen
12:00 Vauva muuttaa kaiken
13:00 Kakkukuningas: Kaksintaisto
14:00 Satakiloiset siskot
15:00 90 päivää morsiamena: Maailmalla
18:00 Kauneusoperaatio helvetistä
18:00 Kakkukuningas: Kaksintaisto
19:00 Designremontit
21:00 Äiti bestiksenä
22:00 Pienten perhe
23:00 Paiseklinikka
TV5
10:00 TV-shop
10:00 Valitut palat collection
10:00 Kirpputorikisa
11:00 Kirpputorikisa
11:00 Supertähtien yllätysremontit
12:00 Kokkaushaaste
13:00 Kevään suuri leivontakilpailu
15:00 Arktiset vedet
16:00 Arktiset vedet
16:00 Lainvalvojat
17:00 Lainvalvojat
18:00 Leijonastudio: Leijonastudio
18:00 Jääkiekkoa: Suomi-Ruotsi
20:00 Leijonastudio: Leijonastudio
21:00 Rikoksen Anatomia
22:00 Matrix Reloaded
Yle Teema & Fem
10:00 Pelastuslaitos apuun!
11:00 Efter Nio
12:00 Historia: Irlannin suuri nälänhätä
12:00 Kansanvalta
14:00 Talot huokuvat historiaa
15:00 La Promesa - Salaisuuksien kartano
16:00 Gran Hotel
16:00 Jumalallista ruokaa
17:00 Rakkaudesta taloon
17:00 Unelmakoti Sisiliassa
17:00 Yle Nyheter TV-nytt
18:00 BUU-klubben
18:00 Huutokauppakesä
19:00 Yle Nyheter TV-nytt
19:00 Strömsöstä poimittua
20:00 Syyttäjä Imma Tataranni
21:00 Fire of Love
Yle TV1
09:00 Puoli seitsemän
10:00 Murdochin murhamysteerit
10:00 Akuutti - terveys on aina ajankohtainen
10:00 Yle Uutiset Uusimaa
10:00 Yle Uutiset Kaakkois-Suomi
11:00 Yle Uutiset Lounais-Suomi
11:00 Yle Uutiset Häme
11:00 Yle Uutiset Pirkanmaa
11:00 Yle Uutiset Keski-Suomi ja Etelä-Savo
11:00 Yle Uutiset Itä-Suomi
11:00 Yle Uutiset Pohjanmaa
11:00 Yle Uutiset Pohjois-Suomi
11:00 Yle Uutiset Lappi
11:00 Yle Oddasat
11:00 Oddasat
12:00 Kulttuuricocktail Live
12:00 Isä Brown ja hänen laumansa
13:00 Keittiökavaljeerit
14:00 Elävä arkisto: Mennään junalla
15:00 Suomi on metsäläinen
15:00 Yle Uutiset selkosuomeksi
15:00 Yle Oddasat
15:00 Novosti Yle
15:00 Yle Uutiset viittomakielellä
15:00 Yle Uutiset alueeltasi
16:00 Eduskunnan kyselytunti
17:00 Yle Uutiset 17.00
17:00 Isä Brown ja hänen laumansa
17:00 Näin kirjaudut Yle Areenan sovellukseen älytelevisiolla
18:00 Yle Uutiset 18.00
18:00 Puoli7 tänään
18:00 Yle Uutiset alueeltasi
18:00 Puoli seitsemän
19:00 Valta
19:00 Tarinoita tuntureilta
20:00 Nepsyt
20:00 Yle Uutiset 20.30
20:00 Urheiluruutu
21:00 A-Talk
21:00 Yle Uutiset
21:00 Urheiluruutu
21:00 Yle Uutiset Uutis-Suomi
22:00 Ulkolinja: Ukrainan aseiden kallis hinta
22:00 Oddasat
23:00 Digihuijatut
23:00 Puoli seitsemän
Yle TV2
09:00 Strömsö 2018
10:00 Hulluja urheilulajeja
10:00 LAKEUSlife
11:00 Riistametsällä Pohjolassa
11:00 Matkapassi: 20 vuotta maailman ympäri
12:00 Tanskalainen maajussi
13:00 Yle Live: Von Hertzen Brothers
14:00 Søren Vesterin puutarha
14:00 Tottumiskysymys
16:00 Punkaharjun pojat
16:00 Yliopistollinen eläinsairaala: Aggressiivinen Viuhti-marsu
17:00 Pikku Kakkonen
18:00 SuomiLOVE
19:00 Kummeli
19:00 Kummeli
19:00 Siskonpeti: Ei niin vihainen nainen
20:00 Maamerkkien uusi elämä
20:00 Huippuvuoret yläilmoista
20:00 YleX Otto
21:00 Sorjonen
22:00 The Lazarus Project
22:00 Nikaa etsimässä
23:00 Epänormaali
23:00 Epänormaali