Ajankuvia%20Tukholmasta esitysajankohdat
TV-ohjelmat
28.03
AVA
20:00 Kova laki: Erikoisyksikkö
20:00 Kova laki: Erikoisyksikkö
21:00 The Spanish Princess
21:00 The Spanish Princess
22:00 Muodin huipulle
Frii
21:00 Naked Attraction Norja
21:00 Kova laki: Erikoisyksikkö
21:00 Naked Attraction Norja
21:00 Kova laki: Erikoisyksikkö
22:00 Kenet ihmeessä nain?
22:00 Kenet ihmeessä nain?
Hero
19:00 Paratiisihotelli Ruotsi
19:00 Paratiisihotelli Ruotsi
20:00 Blue Bloods
20:00 Tulevaisuuden työelämä
20:00 Blue Bloods
Jim
19:00 Burgerimiehet Aasiassa
19:00 Burgerimiehet Aasiassa
20:00 Suuri seikkailu
20:00 Suuri seikkailu
21:00 Top Gear Suomi
21:00 Top Gear Suomi
Kutonen
21:00 Edge of Tomorrow
21:00 Edge of Tomorrow
23:00 In A Valley Of Violence
23:00 In A Valley Of Violence
Liv
20:00 Remppa vai muutto UK
20:00 Keno ja Synttärit
20:00 Remppa vai muutto UK
20:00 Keno ja Synttärit
MTV3
20:00 Muodin huipulle
20:00 Muodin huipulle
21:00 Yökylässä Maria Veitola
21:00 Yökylässä Maria Veitola
22:00 Kymmenen uutiset
22:00 Päivän sää
22:00 Tulosruutu
22:00 Rallisirkus
22:00 Kymmenen uutiset
22:00 Päivän sää
22:00 Tulosruutu
22:00 Rallisirkus
23:00 Asian ytimessä
23:00 Asian ytimessä
National Geographic Channel
20:00 Autojen ensiapu
20:00 Autojen ensiapu
21:00 Toisen maailmansodan haudatut salaisuudet
21:00 Toisen maailmansodan haudatut salaisuudet
22:00 Viimeiset vonkaleet
Nelonen
20:00 Farmi Suomi
20:00 Farmi Suomi
21:00 Keno ja Synttärit
21:00 Erikoisjoukot
21:00 Keno ja Synttärit
STAR Channel
20:00 Silent Library Suomi
20:00 Rillit huurussa
20:00 Silent Library Suomi
20:00 Rillit huurussa
21:00 Rillit huurussa
21:00 Rillit huurussa
21:00 Rillit huurussa
21:00 Rillit huurussa
22:00 Moderni perhe
22:00 Moderni perhe
22:00 Moderni perhe
22:00 Moderni perhe
23:00 Moderni perhe
23:00 Moderni perhe
23:00 Moderni perhe
23:00 Moderni perhe
Sub
19:00 Jay Lenon autotalli
19:00 Jay Lenon autotalli
20:00 Frendit
20:00 Frendit
20:00 Frendit
20:00 Frendit
21:00 A Star Is Born
21:00 A Star Is Born
23:00 Valo valtameren yllä
23:00 Valo valtameren yllä
TLC
21:00 Äiti bestiksenä
21:00 Äiti bestiksenä
22:00 Pienten perhe
22:00 Pienten perhe
23:00 Jumissa
23:00 Jumissa
TV5
20:00 Pelastajat Helsinki
20:00 Pelastajat Helsinki
21:00 Rikoksen Anatomia
21:00 Rikoksen Anatomia
22:00 Sakaali
22:00 Sakaali
Yle Teema & Fem
20:00 Syyttäjä Imma Tataranni
20:00 Syyttäjä Imma Tataranni
21:00 Pohjoismaiset kulttuuriskandaalit
21:00 Lähiöbotox: African Metal Tour
Yle TV1
19:00 Valta
19:00 Valta
20:00 Työmaana katastrofi
20:00 Yle Uutiset 20.30
20:00 Urheiluruutu
20:00 Työmaana katastrofi
20:00 Yle Uutiset 20.30
20:00 Urheiluruutu
21:00 A-Talk
21:00 Yle Uutiset
21:00 Urheiluruutu
21:00 Yle Uutiset Uutis-Suomi
21:00 A-Talk
21:00 Yle Uutiset
21:00 Urheiluruutu
21:00 Yle Uutiset Uutis-Suomi
22:00 Ulkolinja: Afganistan - ei naisille
22:00 Ulkolinja: Afganistan - ei naisille
23:00 Marikan kuolema
23:00 Marikan kuolema
Yle TV2
20:00 Maamerkkien uusi elämä
20:00 Pikku juttu
20:00 Maamerkkien uusi elämä
20:00 Pikku juttu
21:00 Sorjonen
21:00 Sorjonen
22:00 The Lazarus Project
22:00 Rikollispomot
22:00 The Lazarus Project
22:00 Rikollispomot
23:00 Pelimaailman pahikset
23:00 Pelimaailman pahikset