06:25 Ylen Aamu-tv
09:30 Puoli seitsemän
10:00 Ne kesät Intiassa
10:35 Jääkarhut ilman jäätä
11:00 Yle Uutiset Uusimaa
11:07 Yle Uutiset Kaakkois-Suomi
11:14 Yle Uutiset Lounais-Suomi
11:21 Yle Uutiset Häme
11:28 Yle Uutiset Pirkanmaa
11:35 Yle Uutiset Keski-Suomi
11:42 Yle Uutiset Itä-Suomi
11:49 Yle Uutiset Pohjanmaa
11:56 Yle Uutiset Pohjois-Suomi
07:00 Närpiäiset
07:12 Hau Hau, Piip ja Veli
07:25 Babar ja Badun seikkailut
07:37 Askarrellaan
07:44 Dinojuna
08:10 Joulukalenteri: Huiman hyvä joulu!
08:24 Galaxi
08:25 Lassie
08:50 Näin Norjassa
09:00 Holby Cityn sairaala
10:00 Luontomatkalla Costa Ricassa
11:00 Ali Show: A. W. Yrjänä
11:27 Ali Show: Petra
06:25 Huomenta Suomi
09:05 Mitä tänään syötäisiin?
09:10 Kauniit ja rohkeat
09:35 Emmerdale
10:05 Emmerdale
10:35 Leila kokkaa maalla
11:05 Ensitreffit alttarilla
06:55 Vili Vilperin seikkailut
07:10 Peukaloisen uudet retket
07:25 Rusty Rivets
07:45 My Little Pony: Ystävyyden taikaa
08:10 LEGO Nexo Knights
08:35 Lego Ninjago
09:00 Hauskat kotivideot
09:55 Heikoin lenkki
10:50 LIVE: Onnenarpa
11:50 LIVE: Tiedä ja Voita
08:00 Selviytyjät
09:00 Fresh Off the Boat
09:30 Salatut elämät
10:00 Lemmen viemää
11:00 Ostoskanava Tvins.com
06:30 Yllätysremontti
07:30 Sofian enkelit
08:20 Erakkoperhe erämaassa
09:10 TV Shop Tvins
06:58 FOX Kids: Pyjamasankarit
07:26 FOX Kids: Popples
07:52 FOX Kids: Casperin kummituskoulu
08:20 FOX Kids: My Little Pony
08:40 FOX Kids: Ultimate Spider-Man
09:05 FOX Kids: Olipa kerran avaruus
09:30 Lystikkäät eläinveikkoset
10:00 Lystikkäät eläinveikkoset
10:30 Australian rajalla
10:55 ShowHau
11:20 Varastojen metsästäjät: Iso-Britannia
11:50 Varastojen metsästäjät
12:03 Yle Uutiset Lappi
12:10 Yle Oddasat
12:14 Oddasat
12:30 Kotiin takaisin
13:25 Ruokki - lentävä pingviini
13:50 Arkistokuvia: Lauri Kristian Relander
14:00 Keskustelu seksuaalisesta häirinnästä
15:15 Ylen aamu-tv: Tänään otsikoissa
15:45 A-studio
16:15 Sadan vuoden talo
16:45 Yle Oddasat
16:50 Novosti Yle
16:55 Yle Uutiset viittomakielellä
17:00 Yle Uutiset
17:06 Yle Uutiset alueeltasi
17:10 Ne kesät Intiassa
12:00 Riistametsällä
12:45 Pakoon helppoa elämää
13:35 Kerrostalojen prinsessat
14:05 Isä, äiti ja lapset
14:35 Totuuden treffit
15:30 Sohvaperunat
16:30 Uusi Päivä
17:00 Pikku Kakkonen
17:48 Joulukalenteri: Huiman hyvä joulu!
12:00 Ostoskanava Tvins.com
13:30 Tähdet, tähdet
15:00 Pelimies
15:30 Arktiset vedet
16:00 Salatut elämät
16:30 Suomen ihanimmat häät
17:25 Kauniit ja rohkeat
17:55 Emmerdale
13:45 Team Ahma
14:15 Team Ahma
14:50 Kuppilat kuntoon, Jyrki Sukula!
15:50 Leijonan luola USA
16:50 Onnenarpa
16:55 Heikoin lenkki
17:55 Idols
14:00 Ihmemies MacGyver
15:00 X Factor UK
16:40 Lauri Tähkä: Varpunen jouluaamuna
16:45 Roope Salminen Show
17:00 Say What
12:10 Pieni suuri perhe
12:40 Goldbergit
13:10 70's show
13:35 70's show
14:05 Terapian tarpeessa
14:30 Tuurin kyläkauppias
15:25 Sarah Palinin kiiltokuvaelämä
16:25 Pulmuset
17:00 Pulmuset
17:30 Terapian tarpeessa
12:20 How I Met Your Mother
12:45 Sara La Fountain
13:15 Ari ja Kirsi: Kotirempat
13:45 Kalliovuorten kytät
14:40 Aarteen tonkijat
15:05 Aarteen tonkijat
15:35 Australian rajalla
16:10 Australian rajalla
16:40 Lapin poliisit
17:10 Varastojen metsästäjät
17:40 Varastojen metsästäjät: Iso-Britannia
18:00 Yle Uutiset
18:22 Yle Uutiset alueeltasi
18:30 Puoli seitsemän
18:59 Tohtori Raimon joulukalenteri
19:00 SuomiLOVE
20:00 Docstop: Kaksoislataus
20:30 Yle Uutiset
20:55 Urheiluruutu
18:01 Holby Cityn sairaala
19:00 Totuuden treffit
19:50 Joulukalenteri: Huiman hyvä joulu!
20:00 Uusi Päivä
20:35 Jalkapallon Mestarien liigan makasiini
18:25 Emmerdale
18:55 Mitä tänään syötäisiin?
19:00 Seitsemän Uutiset
19:20 Päivän sää
19:25 Tulosruutu
19:30 Salatut elämät
20:00 Rankat duunit
18:55 Tulossa: The Voice of Finland
19:00 Grillit huurussa
20:00 Hyvät ja huonot uutiset
20:58 Keno
18:00 Simpsonit
18:30 Simpsonit
18:55 The Joulukalenteri
19:10 Ninja Warrior
20:00 Simpsonit
20:30 Simpsonit
18:00 70's show
18:30 70's show
19:00 Tuurin kyläkauppias
20:00 Lapin Sampo ja kauppiaan rouva
18:30 Lystikkäät eläinveikkoset
19:00 Family Guy
19:30 Family Guy
20:00 Lapin poliisit
20:30 Lapin poliisit
21:00 A-studio
21:30 Huuto syvyydestä
22:30 Yle Uutiset Uutis-Suomi
22:40 Yle Uutiset
22:45 Oddasat
23:00 Sota ja rauha (16)
21:00 Villi kortti
21:50 Yle Uutiset
21:55 Urheiluruutu
22:00 Yle Live: Disco Ensemble
23:00 Kostopornon kohteena
23:50 Kioski Show
21:00 Sääntö-Suomi
22:00 Kymmenen Uutiset
22:20 Päivän sää
22:25 Tulosruutu
22:40 Peter Nyman
23:10 Antti Holma ja maastamuuttajat
21:00 Suomen huutokauppakeisari
22:00 Mad Cook Show
23:00 Stand Up!
21:00 Mestareiden mestari
22:00 Vares - Pimeyden tango
23:00 Twin Peaks
21:00 Funny People (K16)
21:00 CSI: Miami (K16)
22:00 Rautanaamio
00:00 Historia: Natsien taidekauppias
00:55 Puoli seitsemän
01:25 Uutisikkuna
04:00 Uutisikkuna
00:10 Uutisikkuna
04:00 Uutisikkuna
00:10 Lauri Tähkä: Varpunen jouluaamuna
00:15 Rankat duunit
01:10 Twin Peaks
02:20 Kohde
03:15 NCIS: New Orleans
04:10 Aku ja 7 ihmettä
04:10 Aku ja 7 ihmettä
00:00 Hyvät ja huonot uutiset
01:00 Grillit huurussa
02:00 Haapasalo ja kaverit
03:00 Australian rajalla
03:30 Amerikan rajavartijat
04:00 Astral-TV
00:10 Twin Peaks (K16)
01:20 The Joulukalenteri
01:30 Ninja Warrior
02:25 Vampyyrien sukua
03:20 Maailman kauheimmat naapurit
04:15 Supernatural
04:15 Supernatural
00:00 House
00:55 Funny People (K16)
03:50 Erakkoperhe erämaassa
04:35 Akvaariomestarit
00:30 Family Guy
01:00 Family Guy
01:25 Bound - sidottu (K16)
03:05 CSI: Miami
04:00 CSI: Miami (K16)
04:55 Sky News