13:05 Uuteen elämään
15:00 Yle Uutiset
15:05 Yle Uutiset selkosuomeksi
15:10 Ylen aamu-tv: Tänään otsikoissa
16:00 Arto Nyberg
16:45 Yle Oddasat
16:50 Novosti Yle
16:55 Yle Uutiset viittomakielellä
17:00 Yle Uutiset
17:06 Yle Uutiset alueeltasi
17:10 Murdochin murhamysteerit (7)
14:00 Laivakokin apulaisen uudet seikkailut
15:00 Noin viikon uutiset
15:30 Uusi Päivä
15:57 Uusi Päivä
16:25 Uusi Päivä
17:00 Pikku Kakkonen
13:30 Posse
15:00 Vapaaksi veloista
16:00 Salatut elämät
16:30 Järjen jättiläinen
17:25 Kauniit ja rohkeat
17:55 Emmerdale
13:45 Rikkaiden panttilainaamo
14:50 Suomen hauskin tavis
15:45 Leijonan luola USA
16:45 Remppa vai muutto
17:45 MasterChef Australia
14:00 Ihmemies MacGyver
15:00 X Factor UK
16:15 Pilanpäiten
16:30 Teknavi
17:00 Amazing Race 22. kausi
13:30 Kauneusoperaatio helvetistä
14:30 House
15:25 Kadonneet
16:25 Pulmuset
16:55 Pulmuset
17:30 70's show
14:00 Suuret pienet talot
14:30 Suuret pienet talot
15:00 Alanyan sankarit
16:00 Australian rajalla
16:30 Australian rajalla
17:00 Lapin poliisit
17:30 Varastojen metsästäjät
18:00 Yle Uutiset
18:22 Yle Uutiset alueeltasi
18:30 Puoli seitsemän
19:00 Historia: Viininviljelijät sodassa
20:00 MOT : Mannerheimin kotinatsi
20:30 Yle Uutiset
20:55 Urheiluruutu
18:01 Casualty
19:00 Kommandokoulun parhaat
19:45 Ahmed ja Team Physix
20:00 Uusi Päivä
20:30 Siskonpeti
18:25 Emmerdale
18:55 Mitä tänään syötäisiin?
19:00 Seitsemän Uutiset
19:20 Päivän sää
19:25 Tulosruutu
19:30 Salatut elämät
20:00 Maajussille morsian
18:55 HS-uutiset ja sää
19:00 Haluatko miljonääriksi?
20:00 Heikoin lenkki
20:58 Keno
18:00 Tuubi
19:00 Ninja Warrior 7. kausi
20:00 Rillit huurussa
20:30 Simpsonit 28. kausi
18:00 70's show
18:30 70's show
19:00 House
20:00 Kaikki käy!
18:00 Huutokaupan metsästäjät: Teksas
18:30 Lystikkäät eläinveikkoset
19:00 Family Guy
19:30 Family Guy
20:00 Tehtävä Lapissa
21:00 A-studio
21:30 Dokumenttiprojekti: Joka toinen pari
22:50 Yle Uutiset Uutis-Suomi
23:00 Yle Uutiset
23:05 Oddasat
23:20 Kotikatsomo: Korpelan kujanjuoksu (7)
21:00 Tuhkimotarinoita : Julman isän varjosta
21:50 Yle Uutiset
21:55 Urheiluruutu
22:00 True Detective (16)
22:50 Kova laki: Erikoisyksikkö (16)
23:35 100 päivää kansallispuistossa
23:43 100 päivää kansallispuistossa
23:50 100 päivää kansallispuistossa
21:00 Meidän tarina
22:00 Kymmenen Uutiset
22:20 Päivän sää
22:25 Tulosruutu
22:35 Teknavi
23:05 Americans
21:00 Hyvät ja huonot uutiset
22:00 Arman ja Suomen rikosmysteerit
23:00 Grillit huurussa
21:00 #Subleffa: Runner Runner
22:50 Sub.doc: Uskomattomat wannabe-diivat
23:50 Rysän päällä
21:00 Komediakeittiö
22:00 Atlantin yli
23:05 5D: Ylipainoisten rakastajat (K16)
21:00 CSI: Miami (K16)
22:00 Numb3rs
23:00 Lavastus
00:10 Silta (16)
01:10 Puoli seitsemän
01:40 Uutisikkuna
04:00 Uutisikkuna
00:00 Uutisikkuna
04:00 Uutisikkuna
00:00 Meidän tarina
01:00 Rouva Ministeri
01:55 Rouva Ministeri
02:50 Pomo piilossa
00:00 Stand Up!
01:00 48 tuntia rikoksesta
02:00 Kylmäverisesti sinun
03:05 Kanadan rajalla
03:35 Kanadan rajalla
04:05 Astral-TV
04:05 Astral-TV
05:00 Astral-TV
05:00 Astral-TV
00:50 Ninja Warrior 7. kausi
01:50 The Late Show With Stephen Colbert
02:45 Lemmen viemää
00:15 Kova laki: Erikoisyksikkö
01:05 Alastomat selviytyjät
02:05 Kadonneet
03:05 Asuntokauppaa USA:n etelässä
03:35 Asuntokauppaa USA:n etelässä
04:05 Remonttipainajainen
04:05 Remonttipainajainen
04:50 Tavallista elämää
04:50 Tavallista elämää
00:00 Family Guy
00:30 Family Guy
01:00 Villeimmät videot
01:30 Villeimmät videot (K16)
02:00 Bones
02:55 The Walking Dead (K16)
03:55 The Walking Dead (K16)
04:55 Sky News
04:55 Sky News